W A N T E D !!!!
Serdecznie zapraszamy na spotkanie
Koła Dydaktyków Polonistów
Termin: środa – 29 października
Godzina: 16:40
Miejsce: sala CN-204
Śledź nasze wydarzenia na:
www.facebook.com/
Odwiedź też naszego bloga:
www.zeszytynauczycielapolo
www.facebook.pl/
A jeśli masz pytania napisz do nas:
kolodydaktykowpolonistow@g
